Wall mounted ODF, 12core outdoor

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

Wall mounted ODF, 12core outdoor

IN STOCK

Quick Overview

Outdoor, full loaded SC/UPC Single Mode simplex adapters & SC/UPC Single Mode simplex 0.9mm 1M,pigtails 465x 410x 155MM

202,000 ₮

Дэлгэрэнгүй

Wall mounted ODF ,12core, outdoor, full loaded SC/UPC
Single Mode simplex adapters & SC/UPC Single Mode simplex 0.9mm 1M,pigtails 465x 410x 155MM

`
  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: Wall mounted ODF, 12core outdoor