SC-SC, Single Mode, Simplex, 10m

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

SC-SC, Single Mode, Simplex, 10m

IN STOCK

Quick Overview

   

9,600 ₮

Дэлгэрэнгүй

Шилэн кабелийн SC-SC толгойтой, Single Mode, Simplex, 10m урттай, Patch cord

 

  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: SC-SC, Single Mode, Simplex, 10m