Rack mounted ODF, 24core

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

Rack mounted ODF, 24core

IN STOCK

Quick Overview

Rack mounted ODF,24core,fixed type, full loaded
SC/UPC Single Mode simplex adapters & SC/UPC Single Mode simplex,0.9mm 1M pigtails, 482x295x111MM

197,000 ₮

Дэлгэрэнгүй

Rack mounted ODF,24core,fixed type, full loaded
SC/UPC Single Mode simplex adapters & SC/UPC Single Mode simplex,0.9mm 1M pigtails, 482x295x111MM

  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: Rack mounted ODF, 24core