Media Converter:Trendnet TFC-1000S20

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

Media Converter:Trendnet TFC-1000S20

IN STOCK

Quick Overview

Media Converter:Trendnet TFC-1000S20,100/1000,SM,2core,20km,SC,SNMP
415,800 ₮

Дэлгэрэнгүй

  • Hardware
  • Standard
  • IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX
  • Supported Frame Size
  • Standard Ethernet up to 10Kbytes
  • Network Media
  • 1000Base-T: Cat. 6 EIA/TIA-568 100-ohm UPT/STP, up to 100m
  • 1000Base-LX: Single-mode fiber optic cable 9/125 µm or 10/125 µm, up to 20km
  • Protocol
  • CSMA/CD
  • Ports
  • 1 x 1000Base-T 1 x 1000Base-LX (simplex SC-type)
  • Dip Switch
  • Fiber (forced/auto-negotation), LLR (enable/disable)
  • Transfer Rate
  • 2000Mbps (full-duplex)
  • Diagnostic LED
  • Per Unit: power
  • Power Adapter
  • 7.5VDC, 1.5A (max. 7.2 watts)
  • Power Consumption
  • 2.7 Watts (max)
  • Dimensions
  • 120 x 88 x 25mm (4.7 x 3.46 x 0.98 in.)
  • Weight
  • 354g (12.5oz)
  • Temperature
  • Operating: 0° ~ 40° C (32° ~ 104° F)
  • Storage: -25° ~ 70° C (-13° ~ 158° F)
  • Humidity
  • Max. 90% (non-condensing)
  • Certification
  • CE, FCC
  • Media
  • SMF
  • Wavelength
  • 1310nm
  • Pout (dBm)
  • -9.5 ~ -3
  • Sensitivity
  • -20 ~ -3
  • Power Budget
  • 11.5
  • Distance
  • 20m
  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: Media Converter:Trendnet TFC-1000S20