LC-LC Multi Mode Simplex OM3 50m

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

LC-LC Multi Mode Simplex OM3 50m

IN STOCK

Quick Overview

     

47,100 ₮

Дэлгэрэнгүй

Шилэн кабелийн LC-LC толгойтой, Multi Mode, Simplex, 50m урттай, Patch cord

 

  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: LC-LC Multi Mode Simplex OM3 50m