LC-LC Multi Mode Duplex OM3 100m

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

LC-LC Multi Mode Duplex OM3 100m

IN STOCK

Quick Overview

   

175,700 ₮

Дэлгэрэнгүй

Сүлжээний төрөл: Интернэт

Хостын интерфэйс төрөл: Интернэт

Өгөгдөл дамжуулах хурд: 10Gbit/s

Холболтын төрөл: LC

Хэмжээ:100 метр

Кабелын төрөл: Шилэн кабель

  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: LC-LC Multi Mode Duplex OM3 100m