SC-SC, Single Mode, Simplex, 3m

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

SC-SC, Single Mode, Simplex, 3m

IN STOCK

Quick Overview

                        

7,600 ₮

Дэлгэрэнгүй

Шилэн кабелын SC-SC толгойтой, Single Mode, Simplex, 3m урттай, Patch cord

  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: SC-SC, Single Mode, Simplex, 3m