LC-SC, Single Mode, Simplex, 1m

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

LC-SC, Single Mode, Simplex, 1m

IN STOCK

Quick Overview

   

7,000 ₮

Дэлгэрэнгүй

Шилэн кабелийн LC-SC толгойтой, Single Mode, Simplex, 1m урттай, Patch cord

 

  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: LC-SC, Single Mode, Simplex, 1m