FC-SC, Single Mode, Simplex, 15m

Зургийг бүтэн харахын тулд зурган дээр хоёр дарна уу.

Zoom Out
Zoom In

FC-SC, Single Mode, Simplex, 15m

IN STOCK

Quick Overview

  

11,100 ₮

Дэлгэрэнгүй

Шилэн кабелийн FC-SC толгойтой, Single Mode, Simplex, 15m урттай, Patch cord

  1. Бүтээгдэхүүний анхны сэтгэгдлийг үлдээнэ үү.

Өөрийн сэтгэгдлээ бичнэ үү

Таны хэлэлцэж буй: FC-SC, Single Mode, Simplex, 15m